De fiets is het perfecte vervoermiddel in de stedelijke omgeving. De MACINA CITY is je ideale metgezel door de drukte van de stedelijke omgeving, zodat je je stad op een geheel nieuwe manier beleeft! Een bijzonder hoge bruikbaarheid in het dagelijks leven staat hier voorop.
| Productnaam: | KTM MACINA CITY 610 BELT - City E-Bike - 2023 - black matt (grey+silver) |
| Fabrikant: | KTM Bikes |
| Artikelnummer: | KTM770373 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | E-bike, City |
| Naven: | Shimano Deore M6000, CL, 36H, 100-5QR | Shimano Nexus 5 Disc, CL, 36H, 135-10 |
| Spaken: | DT Champion 2.0 black | DT Alpine II 2.34 black |
| Velgen: | Ambrosio Sport 25 | 700C | 36H | 622x25C |
| Ketting: | Gates drive-belt 122T CDX |
| Cassette: | Gates rear-sprocket |
| Versnellingspook: | Shimano Nexus 5 Revoshifter |
| Kettingblad gradatie: | 39 |
| Crank: | KTM E-COMP ISIS + Gates front-sprocket |
| Remmen: | Shimano MT402 (3-F) / MT410 2-Piston | Shimano RT30 CL 180 / 160 |
| Zadelpen modell: | Suntour SP17-NCX suspension | 30.9 | 350mm |
| Zadel: | Selle Royal Lookin+ |
| Stuur: | KTM Line Noirette Plus 660mm |
| Stuurpen: | KTM Line adjust. 0-60° internal |
| Vork: | Suntour NCX32-D coil LO |
| Balhoofd: | Acros AICR internal 1.1/8"-1.5" angle limit |
| Frame: | Macina City Alloy 6061 |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 28 |
| Batterijcapaciteit: | 625Wh |
| Schakeling Type: | Naaf - Mechanisch |
| E-bike batterij: | Bosch PowerTUBE 625Wh SMART SYSTEM |
| Motoreenheid: | Bosch |
| Motor: | Middenmotor, Full Assist |
| Bijzonderheden fiets: | Riemaandrijving |
| Extra fietsuitrusting: | met verlichtingssysteem, met spatbord, met bagagedrager |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | mudguards | carrier | kickstand | chainguard | bell |
| Fietsverlichting: | B&M Lumotec MYC LED 50 Lux | B&M Toplight 2C LED |
| Handvatten: | Ergon GP1 |
| Zadelpen: | Verende Zadelpen |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Veerweg vork: | 60 mm |
| Pedalen: | Trekking-Pedal VP-616 anti-slip |
| Banden: | Conti e-Contact Plus | 50-622 | Reflex |
| max. systeemgewicht: | 147kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2023 |
| Kleur: | Zwart |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Gewicht: | 27600g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 1230193106 | 1230193116 | 1230193120 |
| Kabelplaatsing: | volledig geïntegreerd |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Gewogen versie: | without pedals |
| Display / Control Unit: | Bosch INTUVIA 100 LCD Display | Bosch LED remote SMART SYSTEM |
| Drive Unit Model: | Bosch PERFORMANCE CX Gen.4 |
| Draaimoment: | 85Nm |
| Productserie: | KTM Bikes - Macina City |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 5 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 9008594474826, 9008594474840, 9008594474857 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.ktm-bikes.at/de/ |