Bijzonder comfortabel: de rechthoekige indeling en de ruime binnenruimte bieden moeiteloos plaats voor moderne brede isolatiematten; de unieke geometrie van de stokken zorgt voor een gevelhoogte van 104 cm.
Eenvoudige opbouw: vrijstaand ontwerp, stangen met kleurmarkering en bijpassend doek, evenals het meegeleverde grondzeil zorgen voor een snelle en intuïtieve opbouw.
Zichtbescherming en ventilatie: een combinatie van gaas en stevig materiaal zorgt voor een evenwichtige ventilatie en warmte, evenals voldoende zichtbescherming.
Weerbestendig: PFAS-vrije DWR-impregnatie en getapete naden laten geen water door.
Milieuvriendelijk gaas: Het gaas is in de spindop geverfd, d.w.z. dat er voorgeverfde vezels worden gebruikt om het water- en energieverbruik bij het verven van de stof te minimaliseren. Een in de spindop geverfde stof vermindert de CO2-uitstoot met minstens 80% in vergelijking met conventionele methoden.
Robuuste stokken: De stevige stokken van 7000-serie aluminium zijn bestand tegen de meest uiteenlopende weersomstandigheden.
Functioneel buitentent: Maat StayDry™-ingangen met regengoten en vernieuwde ventilatiekleppen bij de steunpoten voor nog meer ventilatie. Grote zijruimtes met opbergruimte.
Hoogwaardige hardware: De gebruiksvriendelijke beslagen van metaal zijn uiterst robuust en zorgen voor een stabiele stand van de tent.
Overzichtelijk: grote opbergvakken boven hoofdhoogte en praktische kabelgeleiders bij alle tassen.
De Elixir 2 is een ruime en duurzame backcountry-tent en is perfect geschikt als eerste tent voor meerdaagse tochten of als veelzijdig basiskamp voor avonturen.
Binnenruimte: De binnenruimte is met 2,82 m² bijzonder groot. Dankzij de rechthoekige basis biedt de tent moeiteloos plaats voor moderne isolatiematten met een brede breedte. Het tentdoek is een mix van gaas en stevig materiaal voor goede ventilatie en privacy. De ingangen zonder bochten hebben ritssluitingen die met één hand te bedienen zijn. Bovendien eindigen de ritssluitingen na het sluiten altijd op dezelfde plek, zodat de schuiver ook in het donker kan worden gevonden. Opbergvakken voor allerlei apparaten met kabelgeleiders in de hoeken voor hoofdtelefoons en oplaadkabels. De opbergvakken boven hoofdhoogte zijn ideaal voor hoofdlampen, zonnebrillen en meer.
Buitenkant: De kleurgecodeerde stokken en clips maken het opzetten kinderspel. Stevige aluminium stokken, een PFAS-vrije waterafstotende coating en getapete naden zorgen ervoor dat de Elixir stabiel en droog blijft. De buitentent heeft grote apsissen met veel opbergruimte voor uitrusting. De gemakkelijk te openen en te sluiten ingangen met apsis zijn voorzien van StayDry™-regengoten die druppels opvangen, terwijl de verbeterde ventilatiekleppen in de steunpoten zorgen voor nog meer luchtcirculatie. De hoogwaardige metalen hoekbeslag is eenvoudig in gebruik en bijzonder robuust, zodat je jarenlang plezier hebt van de tent.
Conclusie: met meer dan genoeg ruimte voor twee tentavonturiers zal de Elixir 2 overal waar hij wordt opgezet aanvoelen als een chalet.
✓ Binnentent
✓ Buiten tent
✓ Stokken
✓ Grondzeil
✓ 10 tentpinnen
✓ Spanlijnen
✓ Opbergzak
✓ Opzetinstructies
| Productnaam: | MSR Elixir 2 tent - Green |
| Fabrikant: | MSR |
| Artikelnummer: | MSR770699 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Waterkolom: | 3000mm |
| Toepassingsgebied tent/zeil/hangmat: | Trekking, Fietsreis |
| Constructie tent: | Koepel |
| Aantal personen: | 2 |
| Tent minimum gewicht: | 2330g |
| Tent maximaal gewicht: | 2820g |
| Ingangen: | 2 |
| Apsides: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 2720g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 40818136997 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.msrgear.com/ |