De
Hier komt de vernieuwde
| Productnaam: | Surly DISC TRUCKER - 26" Trekkingfiets - 2024 - hi-viz black |
| Fabrikant: | Surly Bikes |
| Artikelnummer: | SRB770724 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Staal |
| Toepassingsgebied: | Trekking |
| Naven: | Novatec |
| Velgen: | Alex Adventurer 2 |
| Ketting: | KMC X9 |
| Cassette: | Shimano Alivio |
| Versnellingspook: | Shimano Sora |
| Achterderailleur: | Shimano Alivio M4000 SGS |
| Voorderailleur: | Shimano Sora R3030 |
| Trapas: | Shimano BB-RS500 |
| Kettingblad gradatie: | 48-36-26 |
| Crank: | Shimano Alivio |
| Remmen: | TRP Spyre C | 160/160mm |
| Zadelpen modell: | ProMax 27.2 |
| Zadel: | WTB Volt Sport |
| Stuurlint: | Black Cork |
| Stuur: | Surly Truckstop |
| Stuurpen: | ProMax 31.8 |
| Vork: | Surly Disc Trucker | 4130 CroMo |
| Balhoofd: | Cane Creek 40 |
| Frame: | Surly Disc Trucker | 4130 CroMo |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 11-34 |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 26" (559mm) |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Banden: | Surly ExtraTerrestrial | 26" | 46mm |
| Maximale bandbreedte: | 53mm |
| Rembediening: | Mechanisch |
| Modeljaar: | 2024 |
| Kleur: | Zwart |
| Type vork: | Stijve vork |
| Kabelplaatsing: | extern |
| Productserie: | Surly - Disc Trucker |
| Aantal Versnellingen: | 3 x 9 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 708752304208, 708752304444, 708752304567, 708752304680 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.surlybikes.com/ |