De Schwalbe Nobby Nic presteert in elke situatie, ongeacht het weer en het terrein. En dat bij een relatief laag gewicht. Maximale veelzijdigheid voor tochten en all-mountain, voor uitdagende crosscountry-routes en technisch veeleisende enduro-trails.
Addix Speedgrip | Deze universele rubbersamenstelling heeft de absolute grootste maat van toepassingsgebied, van XC via AM tot trail. Snelheid, grip en duurzaamheid perfect gecombineerd in één rubbersamenstelling en op een niveau dat tot nu toe niemand voor mogelijk had gehouden!
Super Ground | De Super Ground-banden dekken een breed toepassingsgebied voor technisch rijden. Ze zijn perfect geschikt voor hardtails en fietsen met een gemiddelde veerweg. Hun ultramoderne mtb-constructie met extra bead-to-bead-weefsel zorgt voor een verbeterde bescherming tegen insnijdingen. De lichtgewicht banden voor XC, All Mountain en Trail worden ook gebruikt in de huidige G-One- en X-One-serie.
SnakeSkin | Een snijbestendige lekbeschermingslaag van hiel tot hiel.
Tubeless Easy (TLE) | Deze banden kunnen met behulp van afdichtvloeistof worden omgebouwd tot tubeless banden. De standaard voor hoogwaardige Schwalbe-banden.
ECE-R75 (E-50) | Bandenmet het ECE-R75-keurmerk zijn goedgekeurd voor fietsen tot 50 km/u.
Opmerking: De band wordt zonder originele verpakking geleverd!
| Productnaam: | Schwalbe Nobby Nic Vouwband - Evolution | Addix Speedgrip | Super Ground | TLEasy - ECE-R75 - 29x2.40" | Bronze Sidewall - Speciale Aanbieding |
| Fabrikant: | Schwalbe |
| Artikelnummer: | SWA770825 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | E-bike, MTB, Cross Country, Enduro, All-Mountain |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| Luchtdruk: | 3.5bar |
| ETRTO: | 62-622 |
| Eigenschappen banden: | ECE-R75 |
| Karkasdichtheid: | 67TPI/EPI |
| Bandbreedte: | 2.40" |
| Bescherming tegen lekrijden: | Super Ground / SnakeSkin |
| Bandenmateriaal: | Addix Speedgrip |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart, Bruin |
| Gewicht: | 850g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 11654322 |
| Gewichtslimiet (per band): | 125kg |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | Schwalbe - Nobby Nic |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.schwalbe.com |