De
Een geometrie en vering die de grenzen van het moderne crosscountry-rijden verlegt, zorgt voor het hoogste vertrouwen op technisch terrein en snelle singletrails. Rocky Mountain heeft het frameontwerp verbeterd en 350 g gewicht bespaard. Daarmee is de Element de lichtste full-suspension fiets die ze ooit hebben gebouwd. Tegelijkertijd hebben ze de framestijfheid op cruciale punten verhoogd voor een responsief, pittig en snel accelererend rijgevoel.
| Productnaam: | Rocky Mountain ELEMENT C70 Shimano - Carbon Mountainbike - 2026 - 29" - wit / grijs / grijs |
| Fabrikant: | Rocky Mountain |
| Artikelnummer: | RMO773085 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | MTB, Cross Country |
| Ketting: | Shimano M8100 |
| Cassette: | Shimano XT |
| Versnellingspook: | Shimano XT Di2 |
| Achterderailleur: | Shimano XT Di2 |
| Trapas: | Shimano SM-BBMT500 |
| Kettingblad gradatie: | 32 |
| Crank: | Shimano XT |
| Remmen: | Shimano XT |
| Wielen: | DT Swiss M1900 |
| Zadelpen modell: | Tranz X +RAD2.0 Adjustable Dropper |
| Zadel: | WTB Solano Fusion Form 142 |
| Stuur: | Race Face Turbine | 780mm Width | 20mm Rise | 8° Backsweep | 5° Upsweep | 35mm Clamp |
| Stuurpen: | Rocky Mountain 35 XC | 0° Rise |
| Vork: | Fox 34 SL Factory | GRIP X Damper |
| Balhoofd: | FSA Orbit NO.57E |
| Frame: | SMOOTHWALL™ Carbon | SMOOTHLINK SL™ Suspension |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 10-51 |
| Schakeling Type: | Ketting - Elektronisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | Shimano Di2 charger |
| Handvatten: | ODI Elite Pro Lock On |
| Demper: | Fox Float Factory | 190x45mm |
| Zadelpen: | Vario-Zadelpen |
| Achterdriehoek: | Geveerd |
| Veerweg vork: | 130 mm |
| Banden: | Maxxis Rekon WT 3C MaxxTerra EXO Tubeless Ready 2.4" / Maxxis Rekon WT 3C MaxxTerra EXO Tubeless Ready 2.4" |
| Veerweg Frame: | 120mm |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Wit |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Artikelnummer van de fabrikant: | B0471 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 12 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 770416010657, 770416010596, 770416010534, 770416010718 |
| Pagina van de fabrikant: | https://bikes.com/ |