Muc-Off

Muc-Off Mobile Pressure Washer Starter Bundle - Hogedrukreiniger + fietsreiniger

Beschrijving

Muc-Off Mobile Pressure Washer Starter Bundle - Hogedrukreiniger + fietsreiniger

Zorg thuis of onderweg voor maximale reinheid met de mobiele hogedrukreiniger van Muc-Off – het ultieme wapen tegen vuil. Zo blijven je fiets of motorfiets in topconditie en rijden ze soepel, waar je volgende avontuur je ook naartoe brengt. Aangedreven door een krachtige 40-volt lithium-ion-accu, een motor van 500 watt en uitgerust met een watertank van 20 liter, is deze alles-in-één vuilverwijderaar perfect voor mobiel gebruik. Hardnekkig vuil wordt snel en moeiteloos verwijderd, terwijl gevoelige lagers, oppervlakken en veerelementen betrouwbaar worden ontzien.

Dankzij de vier meegeleverde spuitlansen ben je op elke reinigingssituatie perfect voorbereid. Met het sneeuwschuim-opzetstuk tover je je Muc-Off Nano Tech fietsreiniger in een handomdraai om in dik reinigingsschuim – voor maximale vuiloplossende kracht en een professionele waservaring. Gedaan met saaie reinigingsroutines: laad de Muc-Off hogedrukreiniger op en gun je fiets of motor de grondige verzorging die hij verdient.

Hoogtepunten van de Muc-Off Mobile Pressure Washer Starter bundel

40 V lithium-ion accu en oplader

Met de meegeleverde, uitneembare 40 V lithium-ion-accu en oplader ben je altijd klaar voor het volgende avontuur. Laad de accu 's avonds voor je rit gewoon op, plaats hem in de mobiele hogedrukreiniger en je kunt moeiteloos aan de slag!

Verstelbare reinigingslansen 

Met een verstelbare reinigingslans kun je de druk aanpassen voor hardnekkiger vuil op je banden en andere voorwerpen die wat meer druk nodig hebben. Een speciaal voor motorfietsen ontwikkelde reinigingslans met iets hogere druk, die veilig kan worden gebruikt op lager- en ophangingsonderdelen van motorfietsen. De speciaal ontwikkelde fietsreinigingslans biedt de perfecte balans tussen kracht en zorgvuldigheid: krachtig genoeg om hardnekkig vuil te verwijderen en tegelijkertijd veilig voor gevoelige lagers, afdichtingen en veerelementen.

Sneeuwschuimlans 

De speciaal ontwikkelde lagedruk-sneeuwschuimlans is perfect afgestemd op de hogedrukreiniger. Hij beschermt gevoelige onderdelen en verandert je Muc-Off Nano Tech Bike Cleaner in een dikke laag reinigingsschuim die vuil effectief losmaakt – voor maximale reinigingskracht en een ultieme diepreiniging.

Technische details van de mobiele hogedrukreiniger van Muc-Off

  • Tankinhoud: 20 l
  • Nominale spanning: DC 36 V
  • Nominale druk: Standaard 45 bar / Eco 35 bar
  • Max. druk: 65 bar
  • Nominaal debiet: Standaard 3,3 l/min; Eco 2,5 l/min
  • Beschermingsklasse: IPX5
  • Oplaadtijd: 3-4 uur
  • Gewicht: 7,66 kg
  • Gebruiksduur: 15 min. in boostmodus / 24 min. in eco-modus

Muc-Off Nano Tech fietsreiniger 1000 ml

De fietsreiniger van Muc-Off maakt het schoonmaken van je fiets een stuk makkelijker, ongeacht het weer of het seizoen. Het product bevat een uiterst effectieve formule met nanotechnologie. Zo wordt zelfs het meest delicate oppervlak perfect gereinigd en beschermd. Volledig biologisch afbreekbaar, basisch, in water oplosbaar en veilig voor de gebruiker. Het kan worden gebruikt voor vrijwel alle oppervlakken, zoals chroom, carbon, verende vorkafdichtingen en remblokken.

Hoogtepunten van de Muc-Off Nano Tech fietsreiniger

  • Breekt vuil en aanslag af op moleculair niveau
  • Volledig biologisch afbreekbaar, vrij van zuren, oplosmiddelen en CFK’s
  • Veilig voor alle oppervlakken, inclusief koolstofvezel

inhoud van de levering:

  • Mobiele hogedrukreiniger
  •  40V lithium-ion accu & oplader
  • Sneeuwschuimlans 
  • Fietsreinigingslans
  • Reinigingslans voor motorfietsen
  • Verstelbare reinigingslans 
  • 1000 ml Nano Tech Cleaner
Muc-Off

Gevarenaanduidingen

Gevaar

Veroorzaakt ernstige oogirritatie.

Gegevensblad
Productnaam: Muc-Off Mobile Pressure Washer Starter Bundle - Hogedrukreiniger + fietsreiniger
Fabrikant: Muc-Off
Artikelnummer: MUO781110
Activiteit: Fietsen
Reinigings-/onderhoudstoepassing: Reiniging van de fiets, Universeel onderhoud
Reinigings-/onderhoudstoebehoren: Hogedrukreiniger
Modeljaar: 2026
Kleur: Zwart
Artikelnummer van de fabrikant: 2116
GTIN's: 5037835226003
Pagina van de fabrikant: http://www.muc-off.com
Beschikbaarheid
Beoordelingen (0)
Fabrikant

Muc-Off

Alle producten van Muc-Off
Sports Nut GmbH
Au-Ost 3/1
72072 Tübingen
Germany
contact@sports-nut.de
www.muc-off.com