Ondanks zijn minimale gewicht is de Outbreak-bril zeer robuust. Ze zijn speciaal ontworpen voor smalle gezichten. Dankzij de grote lenzen heeft u maximaal zicht rondom. De lenzen bieden de hele dag zonbescherming met een hoog contrast en 100% UVA-, UVB- en UVC-bescherming. Een microvezeltas voor reiniging en opslag is inbegrepen.
Optioneel is de Outbreak-serie compatibel met de Powerview-systeemfilmlens.
Lenzen:
Oranje - Intense contrastverbetering voor alle lichtomstandigheden, categorie 1, lichttransmissie: 43-80%.
Powerview systeem:
In tegenstelling tot sportbrillen met conventionele beglazing en clipsystemen, overtuigt het Powerview systeem door zijn optimale en goedkope functionaliteit via filmbeglazing.
Voordelen:
| Productnaam: | Swiss Eye Outbreak S Bril - Black - Orange 14044 |
| Fabrikant: | Swiss Eye |
| Artikelnummer: | SWE254762 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Hardlopen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB |
| Brilontwerp: | Smal gezicht, Zonder rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 1 - Slecht weer |
| Materiaal glazen: | polycarbonate |
| Lichttransmissie: | 43-80% |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 20g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 14044 |
| brilbreedte: | 120mm |
| Temple Length: | 115mm |
| brugbreedte: | 14mm |
| Lens height: | 40mm |
| GTIN's: | 4046375140442 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.swisseye.com |