Ondanks hun minimale gewicht zijn de Outbreak brillen zeer robuust. Hij is speciaal ontworpen voor smalle gezichten. Dankzij de grote lenzen heb je maximaal zicht rondom. De lenzen bieden de hele dag zonbescherming met een hoog contrast en 100% UVA-, UVB- en UVC-bescherming. Een microvezel zakje voor schoonmaken en opbergen wordt meegeleverd.
De Outbreak-serie is optioneel compatibel met de Powerview-systeemfilmlens.
Lenzen:
Clear FM - Intensieve contrastverbetering voor alle lichtomstandigheden, categorie 1, lichttransmissie: 43 - 80%
Powerview systeem:
In tegenstelling tot sportbrillen met conventionele beglazing en clipsystemen, maakt het Powerview systeem indruk met zijn optimale en kosteneffectieve functionaliteit via filmbeglazing.
Voordelen:
| Productnaam: | Swiss Eye Outbreak S Bril - Clear/White - Clear FM 14042 |
| Fabrikant: | Swiss Eye |
| Artikelnummer: | SWE254765 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Hardlopen, Watersport, Wintersport |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB |
| Brilontwerp: | Smal gezicht, Zonder rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 1 - Slecht weer |
| Materiaal glazen: | polycarbonate |
| Lichttransmissie: | 80-100% |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Wit |
| Gewicht: | 20g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 14042 |
| brilbreedte: | 120mm |
| Temple Length: | 115mm |
| brugbreedte: | 14mm |
| Lens height: | 40mm |
| GTIN's: | 4046375140428 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.swisseye.com |