Toonaangevend reinigingsmiddel voor het vernieuwen van de waterafstotende werking en het ademend vermogen. Gebruik in de wasmachine of op de hand.
Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
| Productnaam: | Nikwax Tech Wash Wasmiddel - 1000 ml |
| Fabrikant: | Nikwax |
| Artikelnummer: | NIK256553 |
| Activiteit: | Fietsen, Outdoor |
| Reiniging/onderhoud van textiel: | Membraan |
| Inhoud: | 1000ml |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Gewicht: | 1050g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4052285297305 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.nikwax.de |