Volledig nieuwe haakloze carbonvelgen met speciaal gekalibreerde spaken en bewezen Dynamic Balanced Lacing (DBL) technologie bieden een uitstekende duurzaamheid en aerodynamica bij een superlicht gewicht. In combinatie met speciaal ontworpen naven die de wrijving aanzienlijk verminderen om vermogensverlies te voorkomen, biedt CADEX 65 maximale aerodynamische voordelen met behoud van een groot gevoel van stabiliteit in veranderende windomstandigheden. De hoge temperatuurbestendige remflenzen van de CADEX 65 resulteren samen met de eigen remblokken in de beste respons en nauwkeurige controle.
CADEX wiel compatibiliteit: https://www.cadex-cycling.com/de/cadexapproved
| Productnaam: | CADEX 65 Tubeless Front Wheel - Clincher - 9x100mm QR |
| Fabrikant: | CADEX |
| Artikelnummer: | CDX447168 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Naven: | CADEX Low Friction Hub |
| Spaken: | Aero Carbon Spoke |
| Velgen: | CADEX 65 |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Asstandaard: | Snelspanner |
| Uitvoering fietswiel: | Voorwiel, Voorwiel < 600 g |
| Remsysteem: | Velg (carbon) |
| Type band: | Draadband, Tubeless Ready |
| ETRTO: | 22.4-622 |
| Breedte van de velg: | 26mm |
| Mondbreedte: | 22.4mm |
| Hoogte velgprofiel: | 65mm |
| Nippels: | aluminium |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 630g |
| Aantal spaakgaten: | 16 |
| GTIN's: | 4713250841304 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.cadex-cycling.com/global |