Net als haar broer met korte vingers biedt deze handschoen ongeëvenaard comfort op elk terrein, maar met volledige vingerbedekking. De unieke palmconstructie van het Castelli Damping System zorgt voor een soepele rit, of je nu op ruwe grindpaden rijdt of op de kasseien van Parijs-Roubaix.
Materiaal
Upper: 93% Polyester, 7% Elastaan
Palm: 80% Polyester, 20% Polyurethaan
Finger sides: 80% Polyamide, 20% Elastaan
| Productnaam: | Castelli Arenberg Gel LF Handschoenen - black 010 |
| Fabrikant: | Castelli |
| Artikelnummer: | CST457667 |
| Materiaal: | Upper: 93% Polyester, 7% Elastaan Palm: 80% Polyester, 20% Polyurethaan Finger sides: 80% Polyamide, 20% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Handschoenbeschermers: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 30 °C |
| Seizoen: | Lente/herfst |
| Temperatuurbereik: | +12°C / +27°C |
| Uitvoering handschoenen: | Volledige vingers, gewatteerd |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 66g |
| GTIN's: | 8050949071205, 8050949071168, 8050949071175, 8050949071199, 8050949071182, 8050949071151 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.castelli-cycling.com |
In de volgende tabellen vind je informatie over de kledingmaten van de fabrikant Castelli.
| Europa | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Internationaal | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
| A. Handomtrek (cm) | 18.4 | 18.4 - 20.3 | 20.3 - 22.2 | 22.2 - 24.1 | 24.1 - 26 | 26 |
Europa XS Internationaal 6
Europa S Internationaal 7
Europa M Internationaal 8
Europa L Internationaal 9
Europa XL Internationaal 10
Europa XXL Internationaal 11
| Europa | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|
| Internationaal | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
| A. Handomtrek (cm) | 16.6 | 16.6 - 18.4 | 18.4 - 20.2 | 20.2 - 22 | 22 |
Europa XS Internationaal 5
Europa S Internationaal 6
Europa M Internationaal 7
Europa L Internationaal 8
Europa XL Internationaal 9