Hij biedt alle comfortkenmerken waar Therm-a-Rest slaapzakken om bekend staan. De SynergyLink™ Connectors verbinden de slaapzak met het slaapkussen. De isolatiezones voorkomen dat het vulmateriaal wegglijdt. De vorm van de slaapzak werd geperfectioneerd in de eigen koude kamer en heeft een W.A.R.M.-vorm die verschillende slaaphoudingen mogelijk maakt zonder afbreuk te doen aan de thermische efficiëntie. De Questar voor drie seizoenen is gevuld met 650-cuin Nikwax Hydrophobic Down en gecertificeerd volgens de Responsible Down Standard. Deze slaapzak is even geschikt voor mannen als voor vrouwen. Compressiezak en opbergtas inbegrepen.
Materiaal
100% Polyester
Bevat niet uit textiel bestaande onderdelen van dierlijke oorsprong.
| Productnaam: | Therm-a-Rest Questar 32F/0C L - Donzen Slaapzak - Balsam |
| Fabrikant: | Therm-a-Rest |
| Artikelnummer: | TAR470812 |
| Materiaal: | 100% Polyester Bevat niet uit textiel bestaande onderdelen van dierlijke oorsprong. |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 2160/840/100mm |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 198cm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 170/170/220mm |
| Seizoen: | Zomer, Lente/herfst |
| Uitvoering slaapzak: | Donzen slaapzak |
| Isolatie: | Dons |
| Comfort temperatuur: | +5°C |
| Temperatuurlimiet: | +0°C |
| Extreme temperatuur: | -15°C |
| Vulgewicht: | 440g |
| Eigenschappen slaapzak: | Rits links, Met warmtekraag, Mummievormig |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 880g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 13154 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 40818131541 |