Het extra agressieve XC profiel in combinatie met de veelzijdige
Profiel: HS489
Van alles wat: snelheid, grip en duurzaamheid. Alle drie de eigenschappen perfect combineren in één compound is nauwelijks mogelijk. Maar met ADDIX Speed Grip is het Schwalbe gelukt - op een niveau dat je nooit voor mogelijk had gehouden.
| Productnaam: | Schwalbe Racing Ray Vouwband - Evolution | AddixSpeedGrip | SuperGround | TLEasy | E-25 - 26x2.25" |
| Fabrikant: | Schwalbe |
| Artikelnummer: | SWA489180 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | E-bike, MTB, Cross Country |
| Fietswielmaat: | 26" (559mm) |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| Luchtdruk: | 1.8-3.7bar |
| ETRTO: | 57-559 |
| Karkasdichtheid: | 67TPI/EPI |
| Bandbreedte: | 2.25" |
| Bescherming tegen lekrijden: | SnakeSkin |
| Bandenmateriaal: | ADDIX Speed Grip |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 610g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 11601129.01 |
| Gewichtslimiet (per band): | 110kg |
| GTIN's: | 4026495876476 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.schwalbe.com |