Het extra agressieve XC profiel in combinatie met de veelzijdige
Profiel: HS489
Van alles wat: snelheid, grip en duurzaamheid. Alle drie de eigenschappen perfect combineren in één compound is nauwelijks mogelijk. Maar met ADDIX Speed Grip is het Schwalbe gelukt - op een niveau dat je nooit voor mogelijk had gehouden.
| Productnaam: | Schwalbe Racing Ray Vouwband - Evolution | AddixSpeedGrip | SuperGround | TLEasy | E-25 - 29x2.1" |
| Fabrikant: | Schwalbe |
| Artikelnummer: | SWA489191 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | E-bike, MTB, Cross Country |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| Luchtdruk: | 2-4bar |
| ETRTO: | 54-622 |
| Karkasdichtheid: | 67TPI/EPI |
| Bandbreedte: | 2.10" |
| Bescherming tegen lekrijden: | SnakeSkin |
| Bandenmateriaal: | ADDIX Speed Grip |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 640g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 11601130.01 |
| Gewichtslimiet (per band): | 110kg |
| GTIN's: | 4026495879194 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.schwalbe.com |