Getest en goedgekeurd door de profrenners van het CCC team, Giant's nieuwe geïntegreerde stuur-stuur combinatie brengt totale aerodynamische integratie naar een nieuw niveau. Het Contact SLR Integrated stuur, met T2 Beam constructie, biedt maximale efficiëntie zonder afbreuk te doen aan compliance of snelheid.
| Productnaam: | Giant Contact SLR Integrated Drop Bar - black |
| Fabrikant: | Giant Equipment |
| Artikelnummer: | GIG495317 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Type stuur: | Stuur/stuurpen |
| Vorm dropbar: | Drop < 130 mm (compact), Reach < 80 mm, Klassiek (ronde boog), Ergo (boog met veranderende radius) |
| Stuurbreedte: | 400 mm, 420 mm, 440 mm |
| Meting van de stuurbreedte: | Midden-midden |
| Drop: | 125mm |
| Reach: | 72mm |
| Flare Out / Outsweep: | 8° |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 367g |
| Diameter vorkbuis - Bovenste: | 1 1/4“ |
| GTIN's: | 4713250833118, 4713250833101, 4713250833095, 4713250833088, 4713250833064, 4713250833057, 4713250833040, 4713250834542, 4713250833019, 4713250833071, 4713250833033 |