De Super Record 2x12-speed groep belichaamt de technologische kennis en het ontwikkelingspotentieel van Campagnolo in de hoogste mate. Deze groep is ontworpen voor degenen die hun fiets willen uitrusten met het beste dat het prestigieuze Italiaanse merk te bieden heeft op het gebied van prestaties en onderscheidend vermogen. Om iets te verbeteren dat al als een referentiepunt wordt beschouwd, mag zelfs het kleinste detail niet worden verwaarloosd.
De afzonderlijke onderdelen zijn uiterst licht en tegelijkertijd zeer robuust. Deze twee aspecten maken de Super Record tot het uithangbord van het innovatievermogen van Campagnolo; de technologieën, de materialen en het vakmanschap waarmee de groep is gemaakt, verheffen hem tot een categorie apart.
Met het Power L model, de Super Record carbon crank getrimd voor maximale prestaties voldoet aan de hoge resolutie Gen 3 Powermeter technologie van Stages. Een speciaal voor Campagnolo crankarmen ontwikkelde spanningsmeter meet het wattage van de fietser met maximale precisie. Dankzij de geoptimaliseerde signaalsterkte zorgt de voorgemonteerde sensor ook voor een naadloze gegevensoverdracht via Bluetooth en ANT+ en integreert hij naadloos in het elegante design van het 2x12-speed crankstel met een laag extra gewicht van slechts 15 gram.
De ultieme innovatie voor maximale stijfheid en schakelprecisie.
Het Campagnolo Super Record 2x12-speed carbon crankstel, waarvan het gewicht is verminderd dankzij de "Hollow Technology", maakt gebruik van het Ultra Torque locking systeem met titanium as voor een verliesvrije krachtoverbrenging. De crank kan worden gemonteerd op alle framemodellen, zowel met schijf- als velgremmen, omdat hij de kettinglijn optimaliseert op frames met een inbouwbreedte achter van 130, 135 of 142 mm, zonder de Q-factor in gevaar te brengen.
Het gebruik van CULT keramische kogellagers zorgt voor de bekende, Campagnolo-typische rustige loop. De innovatieve vorm van het buitenste kettingblad en de voorgevormde pen garanderen snel en stil schakelen. Bovendien verbetert de symmetrische tandvorm op het binnenste kettingblad de stabiliteit bij het kruisen van de ketting.
Het toegenomen gebruik van koolstofvezels op de crankarmen met dubbele standaard boutcirkel (112 en 145 mm) heeft het gewicht verminderd. De kettingbladen zijn bevestigd met acht bouten, die de stijfheid van het onderdeel vergroten.
Het verschillende aantal pinnen voor elk van de drie gradaties (50/34, 52/36 en 53/39 tanden) optimaliseert hun inschakelgedrag en vergemakkelijkt zo het opschakelen. Bovendien vergemakkelijkt het reliëf van de buitenste kettingbladen het terugschakelen in de dode zones van de trapbeweging, waardoor de prestaties verbeteren.
Materiaal:
Crankarmen: Koolstof
Kettingbladen: Aluminium
As: titanium
Gewicht (specificaties fabrikant):
ca. 633 gram (172,5 mm | 50/34 tanden | incl. Powermeter sensor)
Leveringsomvang: crankstel incl. geïntegreerde powermeter sensor en batterij (CR2032 knoopcel)
| Productnaam: | Campagnolo Super Record / Stages L Powermeter Crankset - 2x12-speed - 50/34 Teeth |
| Fabrikant: | Campagnolo |
| Artikelnummer: | CAM527976 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Aantal versnellingen - vooraan: | 2 |
| Aantal Versnellingen - achteraan: | 12 |
| Asprofiel trapas: | Ultra-Torque/K-type - 25 mm |
| Uitvoering kettingblad: | rond |
| Kettingbladbevestiging: | conventioneel |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 633g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | FC21-SR12040SPL (170 mm) FC21-SR12240SPL (172.5 mm) FC21-SR12540SPL (175 mm) |
| Productserie: | Campagnolo - Super Record |
| Boutgatenring : | 112, 145 |
| Vermogensmeter Versie: | Crank / Crankarm, Meting eenzijdig |
| GTIN's: | 8053340458132, 8053340458163, 8053340458194 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.campagnolo.com |