De Ergotec SP-10.0 zadelpen heeft een stalen veer en biedt 45 mm veerweg.
| Productnaam: | Ergotec SP-10.0 Suspension Seatpost - Ø 27.2mm | 350mm |
| Fabrikant: | Ergotec |
| Artikelnummer: | ERT528741 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | Trekking, City |
| Diameter zadelpen: | 27,2 mm |
| Lengte: | 350mm |
| Zadelklem: | ronde steun |
| Type Zadelpen: | Zadelpen met offset, geveerde Zadelpen |
| Zadelpen setback: | 15mm |
| Modeljaar: | 2024 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 440g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 59383001 |
| Gewichtslimiet: | 100kg |
| GTIN's: | 4016538103713 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.ergotec.de/ |