De CADEX 36 Disc is een veelzijdig, lichtgewicht carbon wiel dat voldoet aan de hoogste eisen. Met een tubeless compatibele haakloze velg, een binnenbreedte van 22,4 mm en een velghoogte van 36 mm is hij optimaal geschikt voor moderne banden met een groot volume en biedt hij een fantastische acceleratie en rijefficiëntie, evenals een voorspelbaar rijgedrag op afdalingen of in winderige omstandigheden.
Duurzame, ultraharde CADEX keramische lagers lopen 1,5x soepeler dan stalen kogellagers, waardoor de totale efficiëntie van het wiel verbetert.
Dynamic Balanced Lacing zorgt ervoor dat de spaken de juiste spanning hebben bij dynamische belasting in plaats van de juiste statische spaakspanning, wat de stijfheid en krachtoverbrenging verbetert.
De geoptimaliseerde luchtstroom van band naar velg verbetert de aerodynamica en de stabiliteit van de velg dankzij de doorlopende koolstofvezelgeleiding in vergelijking met een gehaakte velg.
Zeer sterke koolstofvezels en hittebestendige harsen op de relevante punten van de velg zorgen voor hoge stijfheid in combinatie met hoog rijcomfort en stabiliteit, zonder extra gewicht.
Het nauwkeurig vervaardigde naafinterieur voorkomt overmatige lagervoorspanning en lagerwrijving en vermindert zo de rolweerstand.
Unieke carbon spaken met speciaal aero-ontwerp zorgen voor uitstekende aerodynamische waarden, hoge zijwindstabiliteit en een extreem laag gewicht.
| Productnaam: | CADEX 36 Tubeless Disc Carbon Front Wheel - Centerlock - 12x100mm |
| Fabrikant: | CADEX |
| Artikelnummer: | CDX540208 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Naven: | CADEX R1-C30 |
| Spaken: | Aero Carbon |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Asstandaard: | 12x100 mm (VR) |
| Uitvoering fietswiel: | Voorwiel |
| Remsysteem: | Centerlock/AFS |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| Geschikte bandenafmetingen: | 25-32mm |
| ETRTO: | 22.4-622 |
| Breedte van de velg: | 26mm |
| Mondbreedte: | 22.4mm |
| Hoogte velgprofiel: | 36mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 1302g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 350000269 |
| Aantal spaakgaten: | 21 |
| GTIN's: | 4713250019383 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.cadex-cycling.com/global |