Robuust en milieuvriendelijk ontworpen slaapmat die bovendien licht en compact is. Het Peak terugslagventiel maakt het opblazen snel.
| Productnaam: | Robens Iceshield 55 Zelfopblazende Isolatiemat - Ocean Blue |
| Fabrikant: | Robens |
| Artikelnummer: | ROB578442 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 1800/530/55mm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 260/140/140mm |
| Warmteweerstand (R-waarde): | 4.2 |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw, Bruin |
| Gewicht: | 775g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Uitvoering slaapmat: | Slaapmat |
| GTIN's: | 5709388112965 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.robens.de/ |