Merino wandelsokken met gerichte compressie, functionele zones en een hoog aandeel merinowol voor maximaal comfort - zelfs tijdens lange wandeltochten
Dankzij de fijne structuur heeft merinowol perfecte temperatuurregulerende eigenschappen: het verwarmt als het koud is en koelt als het warm is. Het zachte materiaal zorgt ook voor een bijzonder hoog comfort tegen de huid. Profiteer van de eigenschappen van deze veelzijdige natuurlijke vezel en ontdek de merino wandelsokken van Bauerfeind.
De Outdoor Merino Compressiesokken zorgen dankzij speciale compressiezones voor meer kracht tijdens wandeltochten op elk terrein. De gerichte compressie bevordert de bloedsomloop en verbetert de spierefficiëntie. De kuiten worden langzamer moe en blijven efficiënter op lange tochten. Het hoge aandeel verzachtende merinowol biedt uitstekend comfort: de natuurlijke vezel houdt de voeten droog en fris - een echt natuurtalent met klimaatregulering.
De "Infinity Zone" ondersteunt de enkel licht en zorgt voor veiligheid op elke ondergrond. De comfortzones "Relief Sole", "Instep Comfort" en "Heel Protection" beschermen de voetzool en verminderen de druk op de wreef en hiel bij het aantrekken en afrollen van de voet in outdoorschoenen. De uitsparing "Achilles Comfort" vermindert specifiek de druk op de achillespees.
De compressiesokken sluiten goed aan op de huid en zijn daarom ideaal voor langere wandeltochten. Om de juiste maat te kiezen, moet je je schoenmaat en kuitomtrek bepalen. De wandelsokken in sportief design zijn duurzaam, ademend en wasbaar op 30°C op een wolwasprogramma. Ze zijn vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormen.
Kuitomvang: S (31 - 37cm) | M (38 - 44cm) | L (45 - 51cm)
Meer informatie over de juiste maat vind je in de afbeeldingen.
Materiaal
54% Polyamide, 37% Wol, 9% Elastaan
| Productnaam: | Bauerfeind Outdoor Merino Compressiesokken Heren - lava grey - L (45-51 cm) |
| Fabrikant: | Bauerfeind |
| Artikelnummer: | BAU635549 |
| Materiaal: | 54% Polyamide, 37% Wol, 9% Elastaan |
| compressie: | ja |
| Activiteit: | Outdoor, Wandelen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal (textiel): | Merino |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Geen droger, Fijne was, Niet bleken |
| Seizoen: | All Season |
| Soklengte: | Kniekousen |
| Uitvoering sokken: | gestoffeerd |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 100g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4057532507961, 4057532507930, 4057532507909 |
In de volgende tabellen vind je informatie over de kledingmaten van de fabrikant Bauerfeind.
| Europa | 35 - 40 | 41 - 46 |
|---|---|---|
| UK | 2.5 - 6.5 | 7 - 11.5 |
Europa 35 - 40
Europa 41 - 46
| Europa | 38 - 40 | 41 - 43 | 44 - 46 |
|---|---|---|---|
| US | 6 - 8 | 8.5 - 10 | 10.5 - 12 |
| UK | 5 - 6.5 | 7 - 9 | 9.5 - 11.5 |
Europa 38 - 40
Europa 41 - 43
Europa 44 - 46
| Europa | 35 - 37 | 38 - 40 | 41 - 43 |
|---|---|---|---|
| US | 4.5 - 6.5 | 7 - 9 | 9.5 - 11 |
| UK | 2.5 - 4 | 4.5 - 6.5 | 7 - 9 |
Europa 35 - 37
Europa 38 - 40
Europa 41 - 43