Het
Door over te schakelen van 12" naar 14" in plaats van meteen naar een 16" fiets te gaan, krijgt je kind meer tijd om belangrijke vaardigheden en een liefde voor off-road rijden te ontwikkelen - zodat ze klaar zijn voor de volgende stap en al hebben leren remmen.
Luchtgevulde MTB-banden zijn essentieel voor off-road rijden. De met lucht gevulde banden met een diep profiel verhogen de grip aanzienlijk en geven je kleine shredder het vertrouwen om de trails aan te pakken. De banden werken ook als vering en dempen hobbels en wortels onderweg voor een soepelere rit.
A. Bereik - 301-340 mm
B. Stack - 312 mm
C. Effectieve bovenbuis lengte - 348mm
D. Zitbuis lengte - 155mm
E. Zitbuis hoek - 65
F. Balhoofdbuis lengte - 83mm
G. Balhoofdbuis hoek - 66°
H. Kettingkast lengte - 267mm
I. Wielbasis - 612mm
J. Fietshoogte - 105mm
K. Zithoogte - 317-402mm
L. Vork offset - 29mm
| Productnaam: | Kids Ride Shotgun Dirt Hero - 12" Kinder Loopfiets - wit |
| Fabrikant: | Kids Ride Shotgun |
| Artikelnummer: | SHG644725 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Kinderen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Vork: | Aluminium |
| Fietswielmaat: | 12" (203mm) |
| Banden: | Vee Tire Grown Gem 12 x 2.25 |
| Uitvoering kindervoertuig: | Fietswiel |
| Zithoogte vanaf de grond: | 317-402mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Wit |
| Aanbevolen maat kindervoertuig: | 2+ (85+ cm) |
| Gewicht: | 4000g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | KRS-BIK-DHW12-01 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 9421036071719 |
| Pagina van de fabrikant: | https://kidsrideshotgun.eu/ |