Ondanks het minimale gewicht is de Outbreak goggle zeer robuust. Dankzij de grote glazen heb je maximaal zicht rondom. De glazen bieden de hele dag zonbescherming met een hoog contrast en 100% UVA-, UVB- en UVC-bescherming. Een microvezel zakje om schoon te maken en op te bergen wordt meegeleverd.
Optioneel is de Outbreak-serie compatibel met de Powerview systeemfilmlens.
In tegenstelling tot sportbrillen met conventionele beglazing en clipsystemen, overtuigt het Powerview systeem met zijn optimale en voordelige functionaliteit via filmbeglazing.
Voordelen:
| Productnaam: | Swiss Eye Outbreak Bril - Black - Brown | 14009 |
| Fabrikant: | Swiss Eye |
| Artikelnummer: | SWE178074 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Hardlopen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB |
| Brilontwerp: | Zonder rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 3 - zonnig |
| Materiaal glazen: | polycarbonate |
| Lichttransmissie: | 8-18% |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart, Bruin |
| Gewicht: | 25g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 14009 |
| brilbreedte: | 133mm |
| Temple Length: | 125mm |
| brugbreedte: | 16mm |
| Lens height: | 44mm |
| GTIN's: | 4046375140091 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.swisseye.com |