Vanwege knelpunten in de levering bij enkele componenten worden fietsen deels met een afwijkende uitrusting geleverd. De eventueel alternatief gemonteerde componenten voldoen echter allemaal aan het kwaliteitsniveau van de originele componenten.
De fiets is uitgerust met veel praktische functies die kinderlijk eenvoudig te bedienen zijn. De terugtraprem maakt stoppen eenvoudig, terwijl de brede banden zorgen voor meer stabiliteit en vertrouwen. Alle onderdelen zijn robuust en kunnen elk avontuur aan. Het is de perfecte fiets voor kleine ontdekkingsreizigers die hun eerste stappen op het parcours willen zetten.
<\/p>
Specialized stands for quality and that's not just a claim, it's a commitment. That's why Specialized gives you a lifetime warranty on ALL Specialized-branded frames & forks. Just register your product at Specialized within 90 days after purchase. To make this step easier, BIKE24 delivers all Specialized bikes with a QR code. Simply scan the QR code and go directly to the Specialized website, which has all the information you need about bicycle registration. For Specialized Turbo e-bikes & e-bike frames, the Mission Control app is required for registration.<\/p>
| Productnaam: | Specialized RIPROCK COASTER - 16" Kinderfiets - 2025 - gloss white sage / dune white |
| Fabrikant: | Specialized Bikes |
| Artikelnummer: | SBC668147 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Kinderen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Naven: | Specialized |
| Velgen: | Specialized AL |
| Ketting: | KMC Z510 | 1/2"x1/8" |
| Trapas: | Feimin FP-B701 |
| Kettingblad gradatie: | 26 |
| Crank: | Hi-Ten | 89mm |
| Remmen: | Coaster |
| Zadelpen modell: | 22.2mm |
| Zadel: | Specialized Kids' Henge |
| Stuur: | BMX | 10° Backsweep | 4° Upsweep | 115mm Rise | 520mm |
| Stuurpen: | Die Cast AL | 37mm | 10° |
| Vork: | Hi-Ten |
| Frame: | Specialized A1 Premium AL |
| Gradatie cassette: | 26 |
| Schakeling Type: | Geen |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 94-107cm |
| Type rem: | Velgrem, Terugtraprem |
| Fietswielmaat: | 16" (305mm) |
| Handvatten: | Specialized |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Pedalen: | Nylon |
| Banden: | Rhythm Lite | 16x2.30" |
| Rembediening: | Mechanisch |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs, Turquoise |
| Type vork: | Stijve vork |
| Gewicht: | 9100g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 96523-4216 |
| Kabelplaatsing: | extern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | Specialized - Riprock |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 1 (Single Speed) |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 888818880331 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.specialized.com |