Veelzijdige, lichtgewicht sportbril. Het hoogwaardige TR90 frame, het verstelbare neusgedeelte en de rubberen pootuiteinden garanderen een hoog draagcomfort en een anti-slip pasvorm.
| Productnaam: | Swiss Eye Wire Bril - Blue Matt - Photochromic Light Yellow/Smoke Blue Revo | 12965 |
| Fabrikant: | Swiss Eye |
| Artikelnummer: | SWE681748 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Hardlopen, Watersport, Recreatie, Wintersport |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB |
| Brilontwerp: | Halve rand, Bril met dubbele glazen |
| Glaseigenschappen: | meekleurend, spiegelend, compatibel met RX-adapters, antibeslagbescherming, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 1 - Slecht weer, Categorie 2 - midden, Categorie 3 - zonnig |
| Materiaal glazen: | Polycarbonate |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 28g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 12965 |
| brilbreedte: | 137mm |
| Temple Length: | 120mm |
| brugbreedte: | 18mm |
| Lens height: | 43mm |
| GTIN's: | 4046375129652 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.swisseye.com |