Veelzijdige multisportbril. Dankzij de grote, cilindrische lens biedt de
| Productnaam: | Swiss Eye Venture Bril - Dark Blue Matt/Orange - Smoke FM | 12392 |
| Fabrikant: | Swiss Eye |
| Artikelnummer: | SWE681753 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Hardlopen, Watersport |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB |
| Brilontwerp: | Halve rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, antibeslagbescherming, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 3 - zonnig |
| Materiaal glazen: | Polycarbonate |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw, Oranje |
| Gewicht: | 30g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 12392 |
| brilbreedte: | 142mm |
| Temple Length: | 135mm |
| Lens height: | 53mm |
| GTIN's: | 4046375123926 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.swisseye.com |