Met een geometrie die perfect is uitgebalanceerd voor capriolen in de lucht, is de
Met een
| Productnaam: | CUBE Dirtbike 26" - FLYING CIRCUS - 2026 - hazeblue / reflex |
| Fabrikant: | CUBE Bikes |
| Artikelnummer: | CUB698303 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames, Heren |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | Dirt/street |
| Naven: | CUBE XF1F / CUBE Mi-7R |
| Velgen: | CUBE EX23 |
| Ketting: | KMC Z8.3 |
| Cassette: | Singlespeed sprocket |
| Trapas: | BSA |
| Kettingblad gradatie: | 28 |
| Crank: | Race Face Aeffect DH |
| Remmen: | Shimano BR-MT200 | 180/160mm |
| Zadelpen modell: | CUBE Performance |
| Zadel: | ACID Venec Lite |
| Stuur: | CUBE Rise Trail Bar |
| Stuurpen: | CUBE Performance CPS-Race |
| Vork: | RST Dirt-15 |
| Balhoofd: | VP Integrated |
| Frame: | Aluminium Lite | AMF |
| Schakeling Type: | Geen |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 26" (559mm) |
| Handvatten: | CUBE Dirt Grips |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Veerweg vork: | 100 mm |
| Banden: | Schwalbe Billy Bonkers | 26x2.25" |
| Maximale bandbreedte: | 57mm |
| max. systeemgewicht: | 115kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs, Blauw |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Gewicht: | 12600g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 846100 |
| Kabelplaatsing: | extern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | CUBE - Flying Circus |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 1 (Single Speed) |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 4054571473745, 4054571473752 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.cube.eu |