De Podium Dirt Series 440 ml is een kleine maar fijne aanvulling op de bestverkochte serie fietsbidons van CamelBak. Hoe lang de lengte van de route ook is, het is belangrijk dat je tijdens het fietsen voldoende drinkt. De Podium Dirt Series 440 ml is ontwikkeld voor een groot aantal fleshouders op de markt en heeft een ontwerp dat gemakkelijk in te drukken is, zodat je meer uit elke slok haalt. Het open/dicht-ventiel zorgt voor een nauwsluitende, lekvrije vergrendeling. De podium biedt een uitstekende vochtinname, zodat je je kunt concentreren op de komende tocht.
| Productnaam: | CamelBak Podium Dirt Series Fles - 440 ml - sierra red |
| Fabrikant: | CamelBak |
| Artikelnummer: | CAB706124 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Kunststof |
| Afmetingen (L/W/H): | 73/73/163mm |
| Diameter: | 73mm |
| Uitvoering drinkfles/drinkzak/flessenhouder: | Drinkfles, Ø 74 mm |
| Volume: | 0.44l |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Rood |
| Gewicht: | 64g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 886798055343 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.camelbak.com |