De Orbea MX Team zijn mountainbikes voor kinderen, deze modellen zijn bijzonder licht en gebruiken kleinere remhendels, zadels en pedalen, omdat comfort, controle en plezier niet alleen voor volwassenen zijn. De MX-fietsen zijn ontworpen met het oog op duurzaamheid, zodat ze ook door jongere broertjes en zusjes kunnen worden gebruikt als de tijd rijp is.
De MX 24 Team is uitgerust met 24" Orbea aluminium wielen en is ideaal voor kinderen van 6 tot 9 jaar.
| Productnaam: | Orbea MX 24 TEAM - 24" MTB voor Kinderen - 2025 - Moondust Blue - Red (matt) |
| Fabrikant: | Orbea Bikes |
| Artikelnummer: | OEA708012 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Kinderen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Ketting: | KMC X8 |
| Cassette: | Shimano CS-HG400 | 8-speed |
| Versnellingspook: | Shimano SL-M315 |
| Achterderailleur: | Shimano Acera M3020 |
| Kettingblad gradatie: | 32 |
| Crank: | Extra light | 152mm | w/Chainguard |
| Remmen: | Clarks M2 Hydraulic Disc | w/Kids Lever |
| Wielen: | Alloy 24" | 36 H |
| Zadelpen modell: | Digit Alloy | 27.2x300 mm | Offset 0 |
| Zadel: | DDK D2405 | 256x138mm |
| Stuur: | Orbea Alu integrated cockpit | 540mm |
| Vork: | Orbea MX 24 6061 Aluminum 2024 | 100x9 mm QR | Mini + Long Fender ready |
| Balhoofd: | VP-Z104PD 1-1/8" Semi-Cartridge |
| Frame: | Orbea MX 24 6061 Aluminum 2024 | 135x9 mm QR | Disc Mount | Internal Cable Routing | Central kickstand compatible |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 11-40 |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| Leeftijdsadvies: | 6 - 9 |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 24" (507mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | Orbea Custom fork mudguard |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Pedalen: | VP-229 Black with reflectors |
| Banden: | Kenda Booster K1277 | 24x2.20" | 30 TPI |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw |
| Type vork: | Stijve vork |
| Artikelnummer van de fabrikant: | R006 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Productserie: | Orbea - MX |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 8 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 8434446582493 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.orbea.com/ |