Ontdek moeiteloos comfort met de Outwell Daytona Air, die is uitgerust met het One-Go opblaassysteem voor eenvoudig opzetten. Met één ventiel blaas je de hele tent op. Deze stijlvolle, parallel gemonteerde, vrijstaande voortent is perfect voor koppels en jonge gezinnen en biedt extra ontspannings- en slaapruimte. Geniet van de stabiliteit en praktische veelzijdigheid van de luchtbuisconstructie.
Regenbestendige luifels over de voor- en achterdeuren zorgen voor gemakkelijke toegang en voldoende beschutte ventilatie, zelfs bij slecht weer. Een stevig ingenaaid grondzeil en extra muskietennetdeuren achter beide hoofdingangen beschermen tegen vervelende insecten. Twee extra ingangen in de luchtsluis van de bustent zorgen voor een snelle toegang tot de bus of tent, zelfs bij slecht weer.
Outtex® 3000 Select
Outtex® 3000 Select is een slijtvast, hoogwaardig materiaal van zuiver polyester en biedt alle essentiële eigenschappen die kampeerders verwachten voor het dagelijks leven op de camping. Het is vlamvertragend en heeft een PU-coating die zorgt voor een waterkolom van 3.000 mm.
Vlamvertragend
Materiaal voldoet aan de nieuwste richtlijnen voor tentmaterialen
Dubbele naden afgedicht
Extra bescherming voor alle naden, de kleefband voorkomt dat water binnendringt.
Aerodynamische stormbescherming 10
Het aerodynamische ontwerp van de tenten met verborgen stokken zorgt ervoor dat de hele tent stabiel blijft onder alle weersomstandigheden. Windkracht 10 op de schaal van Beaufort komt overeen met harde wind met een snelheid van 89-102 km/u.
Outwell One Air-systeem
Het hele frame van luchtbuizen kan via één ventiel worden opgeblazen en leeggelaten.
Dubbele leidingen
Biedt een bijpassende optie voor alle camperluifels.
Outwell ingenaaid grondzeil
Een ingenaaid grondzeil houdt tocht, insecten, vuil en water buiten de tent. Als het grondzeil stevig in de tent is geïntegreerd, biedt het bescherming tegen alle weersomstandigheden van vloer tot plafond.
Deuren van horrengaas
Minstens drie uitritsbare hordeuren die zorgen voor perfecte ventilatie als de ingangen open zijn en toch bescherming bieden tegen insecten.
Getinte ramen
Getinte ramen die bescherming bieden tegen de zon en ook privacy bieden.
Gordijnen met vaste punten
Gordijnen met vaste punten die handig bij elk raam zijn geplaatst. Flexibel systeem afhankelijk van hoeveel daglicht u in uw tent wilt.
Outwell HookTrack systeem
Strategisch geplaatste rails maken het mogelijk om speciale haken te bevestigen waaraan kabels en lichtgewicht accessoires kunnen worden bevestigd.
Outwell Scheerlijnbevestigingssysteem
Het eenvoudige, effectieve en ingenieuze systeem voorkomt dat afspanlijnen in de knoop raken bij het inpakken.
Kabelgoot
Kabelgoot met rits waarmee een stroomkabel veilig door de tent kan worden geleid.
Droge rits
Verzegelde ritsnaden voorkomen het binnendringen van water.
Outwell Lite bevestigingssysteem
Eenvoudige en effectieve kleurcodering zorgt ervoor dat de juiste haringen snel worden geplaatst en gebruikt in de juiste lus voor betrouwbare stabiliteit - grijze plastic haringen op de hoeken van de tent, neon plastic haringen voor scheerlijnen en metalen haringen voor algemene haringen.
Luchtpomp meegeleverd
Alle tenten met Air Tube technologie worden geleverd met een eenvoudig te installeren, uiterst efficiënte en krachtige handpomp. Hiermee kunnen de opblaasbare tenten in een handomdraai worden opgeblazen.
Draagtas
Tas met riemen om de ingepakte tent over korte afstanden te vervoeren.
| Productnaam: | Outwell Daytona Air Voortent - grijs |
| Fabrikant: | Outwell |
| Artikelnummer: | OWL721358 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Afmetingen (L/W/H): | 2500/2250/2050mm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 830/380/420mm |
| Waterkolom: | 3000mm |
| Toepassingsgebied tent/zeil/hangmat: | Kamperen |
| Constructie tent: | Koepel |
| Ingangen: | 3 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 16500g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 111501 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5709388145208 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.outwell.com/de-DE |