De dikke vulling op de zitting en rugleuning zorgt voor extra zachtheid en warmte zodat je in alle comfort kunt ontspannen. Deze duurzame bank is gemakkelijk schoon te maken en ideaal voor zowel binnen als buiten, waardoor het de perfecte keuze is voor ontspannende momenten waar je ook bent.
| Productnaam: | Outwell Snowbird Lake Opblaasbare Sofa - Light Brown |
| Fabrikant: | Outwell |
| Artikelnummer: | OWL721394 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Afmetingen (L/W/H): | 1650/800/750mm |
| Maximale belasting: | 250kg |
| Maat verpakking (L/W/H): | 330/180/510mm |
| Aantal personen: | 2 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 7700g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 470458 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5709388135483 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.outwell.com/de-DE |