De tweepersoons Voyager 2 EXP tent is een stabiele tunneltent met een buitenkant van ripstop polyester, platte stoksleuven en stokken van aluminiumlegering. De tent heeft een grote, verlengde voorruimte die perfect is voor het opbergen van expeditiebagage of om te ontspannen bij slecht weer - iets wat erg gewaardeerd wordt door trekkers, fietsers en andere zelfvoorzienende avonturiers. De inklikbare binnentent heeft een grote O-vormige deur waardoor je er gemakkelijk bij kunt en er gemakkelijk in kunt zitten zonder de stof te belasten.
| Productnaam: | Robens Voyager 2 Exp Tent - Green |
| Fabrikant: | Robens |
| Artikelnummer: | ROB721426 |
| Activiteit: | Outdoor, Trekking |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maat verpakking (L/W/H): | 430/170/170mm |
| Waterkolom: | 10000mm |
| Constructie tent: | Tunnel |
| Aantal personen: | 2 |
| Tent minimum gewicht: | 3100g |
| Tent maximaal gewicht: | 3200g |
| Ingangen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 3200g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 30407 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5709388144973 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.robens.de/ |