De Voyager 3 EXP tunneltent heeft een buitenmateriaal van ripstop polyester, platte stoksleuven en aluminium stokken. De ruime tent is een solide keuze als er slecht weer wordt verwacht. De verlengde veranda is ideaal voor het opbergen van uitrusting of om te ontspannen bij slecht weer. Hoewel de tent zeer ruim is, is het gewicht toch licht genoeg om door meerdere reizigers te worden gebruikt. De binnentent heeft een grote O-vormige deur die het gemakkelijk maakt om in te stappen en te gaan zitten zonder de stof te belasten.
| Productnaam: | Robens Voyager 3 Exp Tent - Green |
| Fabrikant: | Robens |
| Artikelnummer: | ROB721427 |
| Activiteit: | Outdoor, Trekking |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maat verpakking (L/W/H): | 460/170/170mm |
| Waterkolom: | 10000mm |
| Toepassingsgebied tent/zeil/hangmat: | Trekking |
| Constructie tent: | Tunnel |
| Aantal personen: | 3 |
| Tent minimum gewicht: | 3300g |
| Tent maximaal gewicht: | 3800g |
| Ingangen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 3800g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 130408 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5709388144980 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.robens.de/ |