Verwar de Titan Cup 450ml niet met een gewone koffiemok. Deze veelzijdige, ultralichte beker kan ook gebruikt worden als kleine steelpan. Een afneembare siliconen lipbeschermer beschermt je mond tegen heet titanium (verwijder deze voordat je de beker op het fornuis gebruikt). De interne schalen maken het afmeten van vloeistoffen snel en gemakkelijk, en de inklapbare handgrepen met siliconen coating liggen prettig in de hand. Bovendien kan de hele Titan kookgerei collectie samen met een fornuis gebruikt worden, zodat je gemakkelijk je ideale kookopstelling kunt creëren.
| Productnaam: | MSR Titan™ Mok - 450ml |
| Fabrikant: | MSR |
| Artikelnummer: | MSR721548 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Materiaal: | Titanium |
| Afmetingen (L/W/H): | 91/91/91mm |
| Volume: | 0.45l |
| Uitvoering keukenbenodigdheden: | Bekers en mokken |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs, Metaal |
| Gewicht: | 70g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 13847 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 40818138472 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.msrgear.com/ |