De DT Swiss FR 541 is misschien niet je eerste velg, maar mogelijk wel je laatste. De gelaste aluminium velg is ontworpen voor het zwaarste gebruik in de gravity-sector. De opvolger van de FR 560 heeft een nieuw ontworpen velgvorm gekregen. Dankzij de verbeterde schokbestendigheid kun je nog harder gaan op de trails. Bovendien verbetert het de lekbescherming voor een betrouwbare rit op ruige paden. Zorgvuldig samengesteld, beloont hij je met veerkracht en lichtheid – voor een duurzame band.
Maximaal aanbevolen systeemgewicht: 140 kg
inhoud van de levering:
| Productnaam: | DT Swiss FR 541 Velg - 27.5" | Clincher | Disc - zilver |
| Fabrikant: | DT Swiss |
| Artikelnummer: | DTS732065 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB, Freeride |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 27,5" / 650B (584mm) |
| ASTM: | Categorie 5 |
| Type band: | Draadband, Vouwband, Tubeless Ready |
| Effectieve velg-Ø (ERD): | 565mm |
| ETRTO: | 30-584 |
| Ogen: | enkel |
| Diameter ventielgat: | 6.5mm |
| Breedte van de velg: | 35mm |
| Mondbreedte: | 30mm |
| Hoogte velgprofiel: | 21mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zilver |
| Gewicht: | 570g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | RDFR54BDPW32NA8804 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 7613052554969 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.dtswiss.com |