Maak kennis met de Podium® Dirt Series 15 oz, een kleine maar fijne aanvulling op onze populaire serie fietsflessen. Hoe lang de route ook is, tijdens het fietsen is het belangrijk om voldoende te drinken. De Podium Dirt Series 15 oz past in een groot aantal fleshouders op de markt en heeft een gemakkelijk te bedienen ontwerp, zodat u meer uit elke slok kunt halen, en een zelfdichtende sluiting die morsen tot het verleden maakt. Het aan/uit-ventiel zorgt voor een veilige, lekvrije sluiting. Podium biedt eersteklas vochtvoorziening, zodat u zich volledig op het fietsen kunt concentreren.
Als ultieme fietsfles voor sporters in de vrije tijd en competitie heeft onze nieuwe Podium® Dirt Series 15oz een geïntegreerde vuildop die vuil uit uw water houdt, een zelfdichtend ventiel met hoge doorstroming en een ergonomisch ontwerp dat gemakkelijk in te drukken is. Dankzij de geoptimaliseerde houder hoeft u niet meer te rommelen wanneer u uw bidon wilt pakken of opbergen.
| Productnaam: | CamelBak Podium Dirt Fietsfles 440 ml - black digi camo |
| Fabrikant: | CamelBak |
| Artikelnummer: | CAB738180 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Kunststof |
| Afmetingen (L/W/H): | 73/73/180mm |
| Diameter: | 73mm |
| Uitvoering drinkfles/drinkzak/flessenhouder: | Drinkfles, Ø 74 mm |
| Volume: | 0.44l |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart, Grijs, Camouflage |
| Gewicht: | 64g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 3090901000 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 886798061634 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.camelbak.com |