Niet alleen nippen, maar ook drinken. Onze nieuwe Thrive Chug 1,5L houdt je zelfs op de zwaarste dagen gehydrateerd.
Blijf gehydrateerd zonder te zweten. Met de lekvrije, zachte tuit van onze Thrive Chug 1,5L kun je onderweg moeiteloos drinken.
| Productnaam: | CamelBak Thrive Chug Fles 1,5 l - lavendar dawn |
| Fabrikant: | CamelBak |
| Artikelnummer: | CAB738208 |
| Activiteit: | Outdoor, Recreatie |
| Materiaal: | Kunststof |
| Afmetingen (L/W/H): | 97/97/315mm |
| Diameter: | 97mm |
| Uitvoering drinkfles/drinkzak/flessenhouder: | Drinkfles, Ø andere |
| Volume: | 1.5l |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart, Grijs |
| Gewicht: | 252g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 2924501015 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 886798060651 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.camelbak.com |