Als je het principe van marginale winst begrijpt, zul je de
CUBE monteerde
| Productnaam: | CUBE AGREE C:62 SLX - Carbon Racefiets - 2026 - cosmicpurple / black |
| Fabrikant: | CUBE Bikes |
| Artikelnummer: | CUB738704 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Ketting: | SRAM Force E1 |
| Cassette: | SRAM Force E1 XG-1270 |
| Versnellingspook: | SRAM Force AXS E1 |
| Achterderailleur: | SRAM Force AXS E1 |
| Voorderailleur: | SRAM Force AXS E1 |
| Trapas: | SRAM DUB Road | 86mm Pressfit |
| Kettingblad gradatie: | 48-35 |
| Crank: | SRAM Force AXS E1 | Powermeter |
| Remmen: | SRAM Force AXS E1 HRD | 160/160mm |
| Wielen: | Newmen Streem C.35/C.38 Carbon |
| Zadelpen modell: | Agree C:62 Aero |
| Zadel: | ACID Nuance SLT Carbon |
| Stuurlint: | ACID Bartape RC 2.5 |
| Stuur: | ICR Cockpit System |
| Stuurpen: | ICR Cockpit System |
| Vork: | CUBE CSL Evo Aero C:62 |
| Balhoofd: | ACROS |
| Frame: | C:62 Advanced Twin Mold Technology |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | SRAM |
| Gradatie cassette: | 10-36 |
| Schakeling Type: | Ketting - Elektronisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | SRAM AXS charger | CUBE Agree C:62 Storage Box |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Banden: | Continental Grand Prix 5000 S-TR | 30-622 |
| Maximale bandbreedte: | 32mm |
| max. systeemgewicht: | 115kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Paars |
| Type vork: | Stijve vork |
| Gewicht: | 7600g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 126410 |
| Kabelplaatsing: | volledig geïntegreerd |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | CUBE - Agree |
| Aantal Versnellingen: | 2 x 12 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 4054571502162, 4054571502179, 4054571502186, 4054571502193 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.cube.eu |