Het lage gewicht, de scherpe besturing en het verrassende comfort van de
Shimano's soepele, betrouwbare XT 12-speed onderdelen brengen de juiste versnelling binnen handbereik. En de sterke, progressieve hydraulische schijfremmen van Shimano XT zorgen ervoor dat je altijd alles onder controle hebt.
| Productnaam: | CUBE REACTION C:62 Pro - 29" Carbon Mountainbike - 2026 - polarlight / black |
| Fabrikant: | CUBE Bikes |
| Artikelnummer: | CUB738981 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Ketting: | Shimano CN-M6100 |
| Cassette: | Shimano Deore CS-M6100 |
| Versnellingspook: | Shimano XT SL-M8100-IR |
| Achterderailleur: | Shimano XT RD-M8100-SGS |
| Trapas: | Shimano BB-MT500PA | 92mm Pressfit |
| Kettingblad gradatie: | 32 |
| Crank: | Shimano FC-MT611 |
| Remmen: | Shimano XT BR-M8100 | 180/160mm |
| Wielen: | Newmen Performance 30 light/light |
| Zadelpen modell: | Newmen Evolution |
| Zadel: | ACID Nuance Lite |
| Stuur: | Newmen Evolution SL 318.10 |
| Stuurpen: | Newmen Evolution 318.4 |
| Vork: | RockShox SID SL Base |
| Balhoofd: | ACROS AZF-675 |
| Frame: | C:62 Advanced Twin Mold Technology |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 10-51 |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Handvatten: | ACID React Pro |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Veerweg vork: | 100 mm |
| Banden: | Schwalbe Racing Ray | 2.25" / Schwalbe Racing Ralph | 2.25" |
| Maximale bandbreedte: | 60mm |
| max. systeemgewicht: | 115kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw, Paars |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Gewicht: | 10900g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 145210 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | CUBE - Reaction |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 12 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 4054571507860, 4054571507877, 4054571507884, 4054571507891, 4054571507907 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.cube.eu |