Bij de constructie van CUBE draait alles om innovatie, vorm en functie - dus je zult nooit iets overbodigs zien op hun fietsen. De terugtraprem van de
Snel rollende en gripvaste
| Productnaam: | CUBE SUPREME RT HYBRID Deluxe EX 600 - Easy Entry - E-Bike - 2026 - 28“ – black / chrome |
| Fabrikant: | CUBE Bikes |
| Artikelnummer: | CUB739149 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames, Uniseks |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | E-bike, City |
| Naven: | Shimano HB-QC300 / Shimano Nexus SG-C7002-5CD | Coaster Brake |
| Velgen: | CUBE EX25 |
| Ketting: | Gates CDC belt |
| Cassette: | Gates CDX sprocket |
| Versnellingspook: | Shimano Nexus SL-C7000-5 |
| Achterderailleur: | Shimano Nexus SG-C7002-5CD |
| Kettingblad gradatie: | 46 |
| Crank: | ACID Trekking Hybrid |
| Remmen: | Shimano Alfine BR-S7000 | 180/160mm / Coaster Brake |
| Zadelpen modell: | SR Suntour NVX |
| Zadel: | ACID Shen Pro |
| Stuur: | CUBE Comfort Shape Bar |
| Stuurpen: | CUBE Comfort Pro |
| Vork: | SR Suntour NCX32 D LO Air |
| Balhoofd: | ACROS AZF-1035 |
| Frame: | Aluminium Superlite | Comfort Ride Geometry |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 34 |
| Batterijcapaciteit: | 600Wh |
| Schakeling Type: | Naaf - Mechanisch |
| E-bike batterij: | Bosch PowerTube 600 |
| Motoreenheid: | Bosch |
| Motor: | Middenmotor, Full Assist |
| Bijzonderheden fiets: | Riemaandrijving |
| Extra fietsuitrusting: | met verlichtingssysteem, met spatbord, met bagagedrager |
| Type rem: | Schijfrem, Terugtraprem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | rear rack | fenders | kickstand | Bosch charger | Reich Cycle bell |
| Fietsverlichting: | ACID Front Light PRO-E 60 X-Connect / ACID Mudguard Rear Light PRO-E |
| Handvatten: | ACID Travel Comfort Gripshift |
| Zadelpen: | Verende Zadelpen |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Veerweg vork: | 50 mm |
| Pedalen: | ACID PP Trekking |
| Banden: | Schwalbe Motion Big Apple | 50 mm |
| Maximale bandbreedte: | 50mm |
| max. systeemgewicht: | 140kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Gewicht: | 28300g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 114450 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Display / Control Unit: | Bosch Purion 200 |
| Drive Unit Model: | Bosch Performance Line |
| Draaimoment: | 75Nm |
| Productserie: | CUBE - Supreme Hybrid |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 5 |
| Framevorm: | Lage Instap / Wave |
| GTIN's: | 4054571499530, 4054571499547, 4054571499554, 4054571499561 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.cube.eu |