Regen in je gezicht, hoofd leeg. De
De stille TQ-aandrijving ondersteunt precies wanneer dat nodig is en blijft daarbij zo discreet dat je bijna vergeet dat het een e-bike is. Met het platte stuur en de comfortgerichte geometrie blijft de rit ontspannen, zelfs als de dag lang wordt. Voor iedereen die pendelt, toert of gewoon graag onderweg is – zonder moeite, zonder beperkingen. De
| Productnaam: | Simplon GRID 365 eLight ESSENTIAL - Carbon City e-bike - 2026 - Graphite Grey/Polished Silver |
| Fabrikant: | Simplon Bikes |
| Artikelnummer: | SPN744087 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | E-bike, City |
| Cassette: | Shimano Cues 6000 |
| Versnellingspook: | Shimano Cues 6000 |
| Achterderailleur: | Shimano Cues 6000 |
| Crank: | FSA Alloy |
| Remmen: | Shimano Deore BL-RS600 | DR-RS405 |
| Wielen: | DT Swiss HG 1800 |
| Zadelpen modell: | Simplon Alu SP | 27.2 x 400 mm |
| Zadel: | Selle Italia X3 Boost MAN Flow MG |
| Stuur: | Simplon BAR 760 |
| Stuurpen: | Zero III | 80mm x 12° |
| Vork: | Rigid Fork |
| Balhoofd: | Acros AZX-298 |
| Frame: | GRID 365 :eLight Carbon |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Batterijcapaciteit: | 290Wh |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| E-bike batterij: | TQ 290 Wh |
| Motoreenheid: | TQ |
| Motor: | Middenmotor, Light Assist |
| Extra fietsuitrusting: | met verlichtingssysteem, met spatbord, met bagagedrager |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | Wingee carrier | Apollo 55 mudguards | Widek Paperclip XXL bell | kickstand |
| Fietsverlichting: | Front: Litemove SEC-150; 150 lux | Rear: Light on rear carrier |
| Handvatten: | Griffe Ergon GE10 EVO |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Pedalen: | Simplon Grip EVO |
| Banden: | Schwalbe G-one Overland 365 | RaceGuard | 45-622 |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Grijs |
| Type vork: | Stijve vork |
| Gewicht: | 16590g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 10226641130576 | 10226641130577 | 10226641130578 |
| Kabelplaatsing: | volledig geïntegreerd |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Gewogen versie: | +/- 3% |
| Display / Control Unit: | Display TQ Color Display | Top Tube Display |
| Drive Unit Model: | TQ HPR60 |
| Draaimoment: | 60Nm |
| Productserie: | Simplon - Grid 365 :eLight |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 11 |
| Framevorm: | Diamant |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.simplon.com |