De Ritchey Septimer, vernoemd naar de Septimer-pas die zich uitstrekt langs de grens tussen Zwitserland en Italië, belichaamt Tom Ritcheys visie op een allroad-fiets die geen concessies doet. Tom heeft deze fiets zo ontworpen dat het de enige fiets is die je ooit nodig zult hebben – vooral als je verborgen, mysterieuze nieuwe routes wilt ontdekken.
Om de pas vanuit het zuiden te beklimmen, biedt de Ritchey Septimer een licht carbon frame en een vork van koolstofvezel – ideaal om het hoogste punt te bereiken. De weg, die al een paar duizend jaar nauwelijks is veranderd, is te trotseren met 700 x 48c-banden. Om daar of bijna overal te komen, kun je je fiets dankzij Ritcheys gepatenteerde Break-Away-systeem eenvoudig en snel demonteren, zodat hij in de eigen robuuste fietstransporttas past. Eenmaal op de bestemming aangekomen, kan de fiets moeiteloos weer in elkaar worden gezet, zodat je je reis zonder tijdverlies kunt voortzetten. De externe kabelgeleiding maakt het bovendien gemakkelijker om je fiets voor te bereiden op de reis. Meerdere bevestigingspunten zorgen ervoor dat je uitrusting binnen handbereik is, zodat het avontuur kan doorgaan. Compatibel met 1x- of 2x-cranksets om naar een verafgelegen bestemming te fietsen of een oude pas te beklimmen.
Inhoud van de levering: frame, vork, WCS-balhoofd, steekassen, transporttas
| Productnaam: | Ritchey Septimer Frameset - Carbon | Allroad - 2026 - black / white |
| Fabrikant: | Ritchey |
| Artikelnummer: | RIT747221 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, Allroad / Gravel |
| Vork: | Ritchey Carbon Adventure Fork |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Asstandaard: | 12x100 mm (VR), 12x142 mm (HR) |
| Maximale bandbreedte: | 48mm |
| Schijfrembevestiging: | Flatmount |
| Diameter zadelpen: | 27,2 mm |
| Achterderailleurhanger vervangbaar: | ja |
| S.H.I.S. boven: | IS42 / 28.6 |
| S.H.I.S. beneden: | IS42 / 30 |
| incl. vork: | met vork |
| incl. demper: | zonder demper |
| Uitvoering voorderailleur: | Gelast |
| Type trapas: | BSA |
| Behuizingsbreedte trapas: | 68 mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 1800g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 97066117003 | 97066117002 | 97066117001 | 97066117004 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Gewogen versie: | L |
| Diameter vorkbuis - Bovenste: | 1 1/8“ |
| Diameter vorkbuis - Beneden: | 1 1/8“ |
| Productserie: | Ritchey - Septimer |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 796941975438, 796941975445, 796941975452, 796941975469 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.ritcheylogic.com |