De Wave Alpha is de ultieme doorontwikkeling van de bestverkochte multitool, vervaardigd uit hoogwaardige materialen en uitgerust met functies waar fans over de hele wereld om hebben gevraagd. Het is de eerste Wave met een omgekeerd Tanto-lemmet van ultrahoogwaardig MagnaCut®-staal, dat snijprestaties, robuustheid en corrosiebestendigheid van topniveau biedt. Een nieuwe duimpen maakt het met één hand openen van het mes eenvoudig en intuïtief. Voorgevormde G10-handvatten met een op de topografie geïnspireerde afwerking zorgen voor een stevige grip, meer comfort en een opvallende uitstraling en vormgeving. Bij het openen klappen alle functies van de handvatten open, zodat je heel eenvoudig het gewenste gereedschap kunt kiezen. En voor het eerst bij een Wave heeft Leatherman een volwaardige, met één hand te bedienen schaar geïntegreerd – met het grootste snijoppervlak bij een Leatherman op tangbasis. Vanaf de basis ontworpen om het erfgoed van de Wave te eren en tegelijkertijd nieuwe maatstaven te zetten op het gebied van design, materialen en comfort.
| Productnaam: | Leatherman Wave Alpha Multitool - Obsidian |
| Fabrikant: | Leatherman |
| Artikelnummer: | LTH748626 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Afmetingen (L/W/H): | 159/35/22mm |
| Kampeer & Outdoor Gereedschap: | Multitool |
| Lengte van het mes: | 7.3mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 234g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 833334 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 37447026829 |