De vernieuwde, verlengde en verbrede versie van de MTX BEAMRACK is beter geschikt voor 29"-MTB's en gravelbikes – met name voor framematen L tot XXL. Dankzij het innovatieve Dual-Side-Panel kunnen Topeak MTX QuickTrack®-tassen en -manden worden bevestigd, of tassen en manden met MIK-adapterplaten. Bevestiging aan de zadelpen.
Bij het bevestigen van zijtassen moeten de optioneel verkrijgbare MTX Side Frames voor MTX BeamRack II worden gebruikt!
| Productnaam: | Topeak MTX BeamRack II V-Type Bagagerek |
| Fabrikant: | Topeak |
| Artikelnummer: | TOP749922 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Afmetingen (L/W/H): | 541/140/119mm |
| Toepassingsgebied: | MTB, Allroad / Gravel |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Bevestiging bagagedrager: | Zadelpen |
| Eigenschappen bagagedrager: | zonder veerklep |
| Maximale belasting: | 9kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 673g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | TA2601V |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4710069711781 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.topeak.de |