Waterdichte klikschoenen voor de natste ritten.
De HydraDri ProClip 8.0 BOA is ontworpen om water, modder en vuil buiten te houden – hoe slecht de omstandigheden ook zijn. Het volledig waterdichte HydraDri EVO-membraan en de afgedichte bootie-constructie zorgen, in combinatie met een water- en vuilafstotende gamasch en een ritssluiting, voor betrouwbare bescherming tegen de elementen. Binnenin de gamaschen zit een lage binnenschoen voor efficiënt trappen. De BOA® Li2-draaivergrendeling zorgt voor een nauwkeurige, microverstelbare pasvorm, terwijl de Control Flex Shank van 20% carbon en 80% nylon de krachtoverbrenging maximaliseert zonder het pedaalgevoel te beïnvloeden. Een agressieve RideGrip-buitenzool zorgt voor grip op glad terrein en TPU-verstevigingen beschermen tegen stoten en slijtage. De HydraDri ProClip 8.0 BOA is ontwikkeld voor ritten in koude, natte en modderige omstandigheden.
| Productnaam: | Leatt 8.0 HydraDri ProClip Boa MTB-schoenen Heren - zwart |
| Fabrikant: | Leatt |
| Artikelnummer: | LEA750125 |
| Voetbreedte: | normaal |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Cleats houder: | 2 gaten (mtb) |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Technologieën: | HydraDri EVO |
| Wasbaarheid: | Handwas |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 20000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 20000mm |
| Eigenschappen: | Waterdicht |
| Zoolstijfheid: | hard |
| Schoensluiting: | Draaisluiting |
| Zoolstijfheidsindex: | 8 |
| Schoenen sluitsysteem: | BOA® Li2 |
| Type schoen: | Lage schoen |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 880g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Gewogen versie: | EU 43 |
| GTIN's: | 6009556560574, 6009556560581, 6009556560598, 6009556560604, 6009556560611, 6009556560628, 6009556560635, 6009556560642, 6009556560659, 6009556560666 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.leatt.com |
In de volgende tabellen vind je informatie over de kledingmaten van de fabrikant Leatt.
| Internationaal | S / M | L / XL |
|---|---|---|
| EU | 38 - 42 | 43 - 48 |
Internationaal S / M
Internationaal L / XL
| US | 6 | 7 | 8 | 8.5 | 9 | 9.5 | 10 | 10.5 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UK | 5.5 | 6.5 | 7.5 | 8 | 8.5 | 9 | 9.5 | 10 | 10.5 | 11.5 |
| EU | 38.5 | 40 | 41.5 | 42 | 43 | 43.5 | 44 | 44.5 | 45.5 | 47 |
US 6 UK 5.5
US 7 UK 6.5
US 8 UK 7.5
US 8.5 UK 8
US 9 UK 8.5
US 9.5 UK 9
US 10 UK 9.5
US 10.5 UK 10
US 11 UK 10.5
US 12 UK 11.5
| US | 6 | 6.5 | 7 | 7.5 | 8 | 8.5 | 9 | 9.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UK | 4.5 | 5 | 5.5 | 6 | 6.5 | 7 | 7.5 | 8 |
| EU | 37.5 | 38 | 38.5 | 39.5 | 40 | 40.5 | 41.5 | 42 |
US 6
US 6.5
US 7
US 7.5
US 8
US 8.5
US 9
US 9.5
| Europa | 32 | 33 | 34.5 | 36 | 37 | 38 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| US | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
Europa 32
Europa 33
Europa 34.5
Europa 36
Europa 37
Europa 38