De HydraDri 5.0-jas combineert uitgebreide bescherming tegen weersinvloeden en robuuste duurzaamheid met een licht, flexibel ontwerp voor de hele dag comfort op de fiets.
Het jack is gemaakt van het 3-laags HydraDri Max-materiaal van Leatt en biedt een waterkolom van 30.000 mm om zware regen buiten te houden, evenals een ademend vermogen van 30.000 g/m² om zweet en warmte af te voeren. De verbeterde pasvorm en de uitzonderlijke 4-way stretch zorgen voor bewegingsvrijheid, terwijl het ClimbVent-systeem zorgt voor ventilatie tijdens lange beklimmingen. Een borsttasje met brillenveger, een gewatteerde telefoonzak en een skipaszak zorgen ervoor dat je je belangrijkste spullen altijd bij de hand hebt, terwijl het gepatenteerde magneetsysteem van de Ride Adaptive Hood (RAhD) ervoor zorgt dat deze op zijn plaats blijft – ofwel bevestigd aan de helm, zodat hij bij hoge snelheid niet wegwaait, ofwel vastgezet op de rug, zodat hij niet als een parachute gaat wapperen. Versterkte ellebogen, waterdichte mouwzooms en reflecterende details maken deze jas compleet, die is ontwikkeld voor veeleisende tochten in ongunstige weersomstandigheden.
Materiaal
94% Polyester, 3% Elastaan, 3% Polyamide
| Productnaam: | Leatt HydraDri 5.0 MTB Regenjas Heren - galaxy blue |
| Fabrikant: | Leatt |
| Artikelnummer: | LEA750270 |
| Materiaal: | 94% Polyester, 3% Elastaan, 3% Polyamide |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Niet bleken |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 30000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 30000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht |
| Pasvorm: | gewoon |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 400g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Duurzaamheid: | bluesign® |
| GTIN's: | 6009556553545, 6009556553552, 6009556553569, 6009556553576, 6009556553583 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.leatt.com |
In de volgende tabellen vind je informatie over de kledingmaten van de fabrikant Leatt.
| Internationaal | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 |
| inch | 28 | 30 | 32 | 34 | 36 | 38 | 40 |
| D. Heup (cm) | 71 | 76 | 81 | 86 | 91 | 97 | 102 |
Internationaal XS Europa 46 inch 28
Internationaal S Europa 48 inch 30
Internationaal M Europa 50 inch 32
Internationaal L Europa 52 inch 34
Internationaal XL Europa 54 inch 36
Internationaal XXL Europa 56 inch 38
Internationaal 3XL Europa 58 inch 40
| Internationaal | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|
| Europa | 34 | 36 | 38 | 40 | 42 |
| inch | 24 - 25 | 25 - 26 | 27 - 28 | 29 - 30 | 31 - 32 |
| D. Heup (cm) | 60 - 63 | 63 - 66 | 67 - 71 | 72 - 76 | 77 - 81 |
Internationaal XS Europa 34 inch 24 - 25
Internationaal S Europa 36 inch 25 - 26
Internationaal M Europa 38 inch 27 - 28
Internationaal L Europa 40 inch 29 - 30
Internationaal XL Europa 42 inch 31 - 32
| Internationaal | XXS | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Lichaamslengte | 100 - 110 | 110 - 120 | 120 - 130 | 130 - 140 | 140 - 150 | 150 - 160 |
Internationaal XXS
Internationaal XS
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL