De HydraDri 6.0-jas biedt de ultieme balans tussen bescherming tegen weersinvloeden en ademend vermogen – het houdt je zowel droog in de regen als bij het zweten.
Het jack is gemaakt van ultralicht HydraDri Air+ 3L-materiaal en combineert een waterkolom van 15.000 mm met een ongeëvenaard ademend vermogen van 70.000 g/m² – de prestaties en het gewicht komen overeen met die van een windjack, maar het is volledig waterdicht. Bovendien beschikt het over mechanische 2-way stretch-eigenschappen, wat betekent dat de rekbaarheid in het weefsel is geïntegreerd en niet door elastaan is toegevoegd, wat onbeperkte bewegingsvrijheid en duurzame houdbaarheid garandeert. Deze constructie zorgt ervoor dat de jas ook bij intensief gebruik zijn vorm behoudt en langer rekbaar blijft, en de met Deflextion verstevigde ellebogen zorgen voor extra duurzaamheid. Bij zo'n licht en ademend materiaal is een dergelijke geïntegreerde rekbaarheid een zeldzaamheid. Dankzij het opvouwbare ontwerp kan de jas netjes worden opgeborgen in zijn eigen achterzak – bevestig hem gewoon aan je fiets, zodat je bij elk weertype kunt rijden. De Ride Adaptive Hood (RAhD) heeft een gepatenteerd magneetsysteem dat hem op zijn plaats houdt – ofwel vastgemaakt aan de helm, zodat hij bij hoge snelheid niet wegwaait, ofwel vastgezet op de rug, zodat hij niet als een parachute gaat wapperen. Als je serieuze bescherming tegen de regen en ademend vermogen nodig hebt zonder veel volume, is de HydraDri 6.0 je eerste keuze voor ritten in alle weersomstandigheden.
Materiaal
88% Polyamide, 10% Polyester, 2% Elastaan
| Productnaam: | Leatt HydraDri 6.0 MTB Jas Heren - mist green |
| Fabrikant: | Leatt |
| Artikelnummer: | LEA750316 |
| Materiaal: | 88% Polyamide, 10% Polyester, 2% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | MTB, Enduro |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Technologieën: | HydraDri Air+ 3L |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Niet bleken |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 70000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 15000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht |
| Pasvorm: | gewoon |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 400g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Duurzaamheid: | bluesign® |
| GTIN's: | 6009556553293, 6009556553309, 6009556553316, 6009556553323, 6009556553330 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.leatt.com |
In de volgende tabellen vind je informatie over de kledingmaten van de fabrikant Leatt.
| Internationaal | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 |
| inch | 28 | 30 | 32 | 34 | 36 | 38 | 40 |
| D. Heup (cm) | 71 | 76 | 81 | 86 | 91 | 97 | 102 |
Internationaal XS Europa 46 inch 28
Internationaal S Europa 48 inch 30
Internationaal M Europa 50 inch 32
Internationaal L Europa 52 inch 34
Internationaal XL Europa 54 inch 36
Internationaal XXL Europa 56 inch 38
Internationaal 3XL Europa 58 inch 40
| Internationaal | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|
| Europa | 34 | 36 | 38 | 40 | 42 |
| inch | 24 - 25 | 25 - 26 | 27 - 28 | 29 - 30 | 31 - 32 |
| D. Heup (cm) | 60 - 63 | 63 - 66 | 67 - 71 | 72 - 76 | 77 - 81 |
Internationaal XS Europa 34 inch 24 - 25
Internationaal S Europa 36 inch 25 - 26
Internationaal M Europa 38 inch 27 - 28
Internationaal L Europa 40 inch 29 - 30
Internationaal XL Europa 42 inch 31 - 32
| Internationaal | XXS | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Lichaamslengte | 100 - 110 | 110 - 120 | 120 - 130 | 130 - 140 | 140 - 150 | 150 - 160 |
Internationaal XXS
Internationaal XS
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL