Pas je je snel aan wisselende weersomstandigheden en nieuwe omgevingen aan? Dan heb je een zonnebril nodig met 100% UV-bescherming die alles aankan. De Barra van Smith begeleidt je zowel 's ochtends op het water als 's middags in de stad. De slanke zijpanelen en de glazen met een basiscurve van 6 dekken een groot deel van je gezicht en verminderen zo reflecties aan de binnenkant. En dankzij de antislipneuspads en -neusbrug blijft deze stijlvolle sportzonnebril altijd goed zitten.
ZICHT:
PASVORM/INTEGRATIE:
FRAME:
INHOUD VAN DE LEVERING:
| Productnaam: | Smith Barra ChromaPop Glass Polarized Bril - Matte Ash Marble - Opal Mirror |
| Fabrikant: | Smith |
| Artikelnummer: | SMI752583 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Outdoor, Watersport, Recreatie |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof, Glas |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Bril met dubbele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, gepolariseerd, antibeslagbescherming, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 3 - zonnig |
| Materiaal glazen: | ChromaPop™ Glass Polarized |
| Lichttransmissie: | 14% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 205223UHX60QG |
| brilbreedte: | 137mm |
| Temple Length: | 135mm |
| glasbreedte: | 59mm |
| brugbreedte: | 19mm |
| Lens height: | 47mm |
| GTIN's: | 197737174484 |