Strand, boot, stad of bospad – wat wordt het vandaag? De Boomtown van Smith is een Shield-zonnebril waarmee je flexibel kunt wisselen tussen dagelijks gebruik en vrije tijd. Je kunt er altijd op vertrouwen dat je voldoende beschermd bent: dankzij het licht gebogen frame en het grote ChromaPop™ Shield met 100% UV-bescherming bepaal je zelf waar je heen gaat. De gepolariseerde sportzonnebril zit niet alleen de hele dag comfortabel, maar is door zijn discrete, stijlvolle vorm ook absoluut geschikt voor in de stad.
Zicht
Pasvorm/integratie
frame
In de inhoud van de levering is niets inbegrepen
| Productnaam: | Smith Boomtown ChromaPop Polarized Bril - Matte Black - Green Mirror |
| Fabrikant: | Smith |
| Artikelnummer: | SMI752627 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Outdoor, Recreatie |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | MTB, Trail |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, gepolariseerd, antibeslagbescherming, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 3 - zonnig |
| Materiaal glazen: | ChromaPop™ Polarized |
| Lichttransmissie: | 15% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 20493200399ZY |
| Temple Length: | 130mm |
| glasbreedte: | 135mm |
| Lens height: | 51mm |
| GTIN's: | 197737174453 |