Als trailruns en alpine avonturen voor jou net zo normaal zijn als een ontspannen weekend thuis, dan moet je zonnebril alles aankunnen. De Seeker van Smith blijft zowel tijdens ultralopen als tijdens je dagelijkse rit naar het werk op zijn plaats zitten. De subtiele pilotenstijl geeft hem een klassieke look en de technologie van de glazen en het montuur voldoet aan al je verwachtingen van een performance-zonnebril. Dankzij de meegeleverde paracord-band en de verstelbare QuickFit-pootjes kun je erop vertrouwen dat de Seeker goed blijft zitten, zelfs tijdens inspannende activiteiten en op ruw terrein. Platte geïntegreerde zijpanelen beschermen tegen perifere lichtinval, terwijl de ChromaPop™-glastechnologie contrasten versterkt en je ogen minder snel vermoeid raken tijdens lange dagen in de buitenlucht.
Zicht
Pasvorm/integratie
frame
In de inhoud van de levering is niets inbegrepen
| Productnaam: | Smith Seeker ChromaPop Bril - Matte Flint / Tarmac Tortoise - Slate |
| Fabrikant: | Smith |
| Artikelnummer: | SMI752632 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Outdoor, Hardlopen, Trailrunning, Recreatie |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | City |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Bril met dubbele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, antibeslagbescherming, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 2 - midden |
| Materiaal glazen: | ChromaPop™ |
| Lichttransmissie: | 35% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 207536U1F57Z8 |
| brilbreedte: | 129mm |
| Temple Length: | 140mm |
| glasbreedte: | 57mm |
| brugbreedte: | 15mm |
| Lens height: | 48mm |
| GTIN's: | 197737331757 |