De GAC-C42 Carbon Gravel-wielset is nauwkeurig vervaardigd uit koolstofvezel met een hoge modulus. Deze wielset biedt de ideale balans tussen een laag gewicht en hoge stijfheid voor responsieve prestaties op grind. De Premium Enduro-lagers zorgen voor een soepele rotatie en een lange levensduur, zelfs onder veeleisende omstandigheden.
| Productnaam: | Control Tech GAC-C42 Gravel Wielset - 28" | Carbon | Clincher | Centerlock - 12x100mm | 12x142mm - SRAM XDR |
| Fabrikant: | Control Tech |
| Artikelnummer: | CTT752765 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Spaken: | 24/24, Stainless Steel |
| Velgen: | Carbon |
| Aantal Versnellingen - achteraan: | 11, 12, 13 |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Asstandaard: | 12x100 mm (VR), 12x142 mm (HR) |
| Uitvoering fietswiel: | Set fietswielen, Set fietswielen 1300-1700 g, Standaardfietswiel |
| Vrijloop: | XDR (SRAM 12/13s Road) |
| Remsysteem: | Centerlock/AFS |
| Type band: | Draadband, Vouwband, Tubeless Ready |
| ETRTO: | 25-622 |
| Breedte van de velg: | 30mm |
| Mondbreedte: | 25mm |
| Hoogte velgprofiel: | 42mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 1420g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | GAC-C42 |
| Aantal spaakgaten: | 24 |
| Bron gewicht: | BIKE24 |
| GTIN's: | 4710069107409 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.controltechbikes.com |